Du-ma josPagina: 1
Subiect: cum pot obtine fonduri nerambursabile?
cum pot obtine fonduri nerambursabile? acum 3 ani, 7 luni  
Buna ziua!Eu impreuna cu familia mea detinem 40 hectare de pamant(al nostru), care este lucrat de tatal meu avand utilajele noastre agricole.Dina cate stiu fondurile acestea se dau in cazul in care micul fermier are maxim 40 de ani si o scoala in domeniul agricol.In cazul nostru eu ca fiica as putea sa obtin aceste fonduri?, tatal meu e trecut de aceasta varsta ,iar eu am pana in 30 de ani si mult mai multe scoli pe domeniul agricol.M-ar interesa sa cunosc ce acte mi-ar trebui sa intocmesc acest dosar pentru fonduri nerambursabile in agricultura?si inca ceva:- tot pamantul il cultivam cu grau.Toate cele bune!
Adriana Popescu
Utilizator absent Apasati aici pentru a vedea profilul utilizatorului
Ultima editare: 24/01/2011 17:29 de adriana_adityk21@yahoo.com.
Pentru a putea posta un mesaj este necesar sa te autentifici.

Re:cum pot obtine fonduri nerambursabile? acum 3 ani, 7 luni  
Pentru a obtine informatiile dorite trebuie sa va adresati autoritatilor care gestioneaza Programul National pentru Dezvoltare Rurala 2007-2013, respectiv:
1. Oficiul Judeţean de Plăţi pentru Dezvoltare Rurală şi Pescuit - din judetul dumneavoastra (unde este localizat terenul agricol)
2. Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale, Autoritatea de Management pentru PNDR (www.madr.ro)
Tel: 0213078682
Email: feadr@madr.ro
esimplu.ro
Administrator
Utilizator absent Apasati aici pentru a vedea profilul utilizatorului
Pentru a putea posta un mesaj este necesar sa te autentifici.

Du-ma susPagina: 1
Moderatori: esimplu.ro
descarcati ultimele mesaje direct pe desktop-ul dumneavoastra

My esimplu - Intra in cont

am uitat parola

Nu ai cont? Creeaza cont nou

Banner
Banner

Forum

Cele mai recente Cele mai vizitate